HAKKIMIZDA

                                                                      OTELİMİZ  HAKKINDA GENEL  BİLGİ 
ODALARIMIZ

  Modern çağa uygun dekorasyonlarla hazırlanan odalarımızdaki tüm mobilyalar, konuklarımızın rahatlığına yönelik hazırlanmıştır.Otomatik salınım (auto-swing - Fancoil) Konforu ile sessiz çalışma merkezi ısıtmalı sistem. Özel dokuma  halılarla kaplı  direk telefon ,mini bar, elektronik kasa (Safe box) ,bilgisayar hızlı iletişim (Wireless) , internet bağlantısı (sınırsız), uydu yayınları  duman sensörleri ,sigara içilmeyen odalar ve odalarımızda ikram tepsisi bulunmaktadır.

BANYO  DETAYLARI  
 
Jakuzi ,duşa kabin, wc , havalandırma , direkt telefon ,saç kurutma makinesi, sabun, şampuan ,vücut losyonu, traş seti, diş seti  buklet malzemeleri …  

LOBiMİZ  
Özel dekorlu , Otomatik Salınım ( auto - swing - Fancoil ) Konforu ile sessiz çalışma Merkezi ısıtmalı sistem. Sakin müzik yayınlı, wirelles internet bağlantılı (sınırsız) asma kat dinlenme alanında bulunan  Pc’ler siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.  

TOPLANTI  SALONLARI
Biri V.I.P olmak üzere  2 adet toplantı salonumuz bulunmaktadır. Performans ve konsantrasyon gerektiren toplantılarınız için doğru tercihiniz olacaktır. Toplantılarınızın yanı sıra kokteyl ve Coffe Break  düzenleyebileceğiniz , SALON GÜL 100 kişilik kapasitesiyle hizmetinizdedir. 
Ayrıca V.I.P  toplantı salonumuz ve Salon AK  size her türlü imkanı sağlayabilecek teknik ekip ve donanıma sahiptir.


KAHVALTI SALONUMUZ Özel dokuma halı ile kaplanmış hijyenik bir  ortamda iştah açıcı açık büfe , yöresel unlu  mamuller ile damağınıza  bir tat gözünüze bir  zevk verecektir. Sabah  kahvaltısını  Led  TV  ile  günün  haberlerini  izlerken , günlük gazetelerinizi okuyup güne dünyadan haberler ile başlayabilirsiniz. Ayrıca kahvaltı salonumuzun balkonuna çıkarak temiz hava eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.  

AK   RESTAURANT
Otelimizin 1’inci katında bulunan  restaurant  akşam yemek servisi ile hizmet vermektedir .Sivas’ın gündüz ve gece  ayrı güzellikleri ile muhteşem bir manzara keyfi izlerken ,Sivas mutfağının ev usulü  pişirilen  eşsiz yemeklerini, ızgaralarını , böreklerini , tatlılarını ,her gün değişen sıcak ve soğuk mezelerini tatma fırsatı bulacaksınız. Tesisin Bütünüde kalite ve hijyenden ödün vermeyen hizmet anlayışı ana ilkemizdir.

OTELİMİZDE TEMİZLİK Revag  Palace Otel Olarak Sağlığınıza Değer Veriyoruz, Otelimizin Odalarında özel ve ortak  bütün kullanım alanlarında dezenfeksiyonun  en etkili  yöntemi olan ozonlama yöntemi kullanılarak her türlü kötü koku ve kirli hava derinlemesine temizlenmektedir.Doğal olarak ozon dezenfeksiyon,otelimizde tam anlamıyla steril bir ortam yaratır ve havanın kalitesini artırır.

                Konforun ve Hizmetin En Lüks Hali …                                                    REVAG  PALACE  OTEL